Меню

Режим работы:

  • пн - пт: 10:00 - 20:00
  • сб - вс: 9:00 - 19:00

Адрес:

  • г. Киев, ул. Е.Сверстюка, 25
  • г. Киев, пр-т. Глушкова, 1

Trek

Trek

    Компанія Trek Bicycle була заснована в 1976 році у місті Ватерлоо (США, штат Вісконсін). З сімейного бізнесу, що складався з 5 осіб, та виробництва, розміщенного у складі, де колись зберігались покриття для підлоги , Trek Bicycle перетворилась у найбільшого розробника нових велосипедних концепцій й безумовного лідера світової велоіндустрії.

    З самого початку, метою компанії Trek Bicycle було створення найкращіх велосипедів у світі. Сьогодні до цього додається: Допомогти світу використовувати велосипед як просте рішення складних проблем. Велосипед - це найбільш ефективний транспортний засіб для людини, він допомогає вирішувати екологічні, економічні та соціальні проблеми.

    Trek Bicycle створює та виробляє велосипеди, як для спортсменів світового рівня, так і для починаючих велосипедистів. Технологічні інновації впроваджені у моделі для Чемпионів світу, використовуються у серійних моделях та доступні для кожного клієнта. Інженерна група Trek Bicycle складається з більш ніж 180 осіб, у тому числі 37 специалістів з карбонових матеріалів, 11 - з технологій композитних материалів та 9 інженерів з науковими ступенями з аерокосмичних технологій.

    Адреса головногу офісу Trek Bicycles Corporation: West Madison Street, Waterloo, WI, United States. Ватерлоо - невелике містечко з населенням біля 3330 людей, в 45 хвилинах їзди від м. Медісон, столиці штату Вісконсін. В штаб-квартирі Трек працює біля 800 особ.


Показано с 1 по 12 из 12 (всего 1 страниц)